GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Relief 1775399
*
nr 177 5399
Relief
keramik
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2002
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik relief
-
4230 Trärelief
Calle Drakenmark (1931-2009), Sverige. "Stranden i..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4229 Trärelief
Calle Drakenmark (1931-2009), Sverige. Signerad, "..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:44
-
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:32
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:56
*
Relief
nr 177 5399
Relief
keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2002 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik relief
-
4230 Trärelief
Calle Drakenmark (1931-2009), Sverige. "Stranden i..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4229 Trärelief
Calle Drakenmark (1931-2009), Sverige. Signerad, "..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:44 -
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:32
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:29 -
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:56